| gummy a întrebat:

Ce fel de ata se poate folosi pentru bratarile prietenieihappy pentru cele late

Răspuns Câştigător
| Chowder a răspuns:

Ata de goblen
eu din aia folosesc
pentru bratari happy
funda?
puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Http://www.friendship-bracelets.net/ Un site cu tot ce te intereseaza despre bratari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu iti trebuie cine stie ce ata ...cred ca cel mai mult va conta daca o dai din inimahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc ata de goblen api nu stiu de care ata se foloseste pentru atele late...io pun mai multe ate shimi iese mai lata big grin cu placere laughing