| zuzukaeu a întrebat:

Ce filme recomandati...gen drama, dragoste, comedie? Mai dati-mi ceva idei de filme frumoase.

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

If only, The notebook, A walk to remember-drame romantice
Twilight- dragoste
Bride Wars- comedie

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

American pie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romeo&julieta si titanic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sati recomand un film care m-a impresionat profunt "cracks" si te rog daca poti, sal vizionezi. sfarsitul este tragic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care v-ati uitat la "cracks" sa intr pe id meu dirty_desire2011 si sa spuna cum i s-a parut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leap year

| zuzukaeu explică:

Cam toate astea le-am vazut cu exceptia catorva, va multumesc pentru raspunsuri!

| Frumushka a răspuns:

Mdastraight face numa filme de dragoste sunt si cam aceleas sad (cu cateva exceptii) eu va recomand american pie toate pertile sau 18 year old virginbig grin

| aly_1946 a răspuns:

Windstruck best film ever!

| bbb a răspuns:

Sweet november, Love story, if only -> romance

| anonim_3952 a răspuns:

If only si A walk to remember sunt foarte bune...deafapt cele mai bune drame romantice pe langa asta as mai Adauga Keith, Cruel Intentions, Wicker Park(o sa iti placa foarte mult), The Proposal si comedii:Mean Girls, The House Bunny, Miss March, Picture this, Material Girls, Legally Blondes crede-ma sunt foarte bune... iar Twilight este filmul Care mi-a placut cel mai mult, am citit si cele 4 carti...

| scumpa a răspuns:

Un film misto d groaza Dimineata mortii, comedii, bingo, madagascar, charlotte`s

| nVidia a răspuns:

Ratingul de pe imdb nu e pe gustul meu, majoritatea filmelor cu rating mare nu le vad rostul. Iti recomand: If only(love story&drama); filmele cu Rob Schneider, The hot chick, Big stan sau Harold & Kumar 1&2, The new guy, Bruce Almighty, mai vechi cu Martin Lawrence Black knight, Blue streak; aa, alt film cu adolescenti 40 days & 40 nights. Drama fara horror nu prea stiu. daca vrei si alte propuneri imi lasi aici mesaj cu un ym id.

| nVidia a răspuns:

Ratingul de pe imdb nu e pe gustul meu, majoritatea filmelor cu rating mare nu le vad rostul. Iti recomand: If only(love story&drama); filmele cu Rob Schneider, The hot chick, Big stan sau Harold & Kumar 1&2, The new guy, Bruce Almighty, mai vechi cu Martin Lawrence Black knight, Blue streak; aa, alt film cu adolescenti 40 days & 40 nights. Drama fara horror nu prea stiu. daca vrei si alte propuneri imi lasi aici mesaj cu un ym id.

| ton a răspuns:

Titanic si easily broken

| jazzz a răspuns:

Puteti spune niste propune de filme cu masini, curse de strada, motociclete. etc, vas fi foarte recunoscator, nu puneti seria fast and furios,(foarte frumoase filmele lor )