| maryelena a întrebat:

Ce forumuri interesante stiti?

6 răspunsuri:
| Ionutzsa a răspuns:

Pai eu citesc :
www.descopera.ro - articole interesante, pentru cultura ta generala :P
www.rimel.ro - site monden, "Rimel" e foarte amuzant :))
www.monden.info
si www.divercitycafe.ro :D

| Seline a răspuns:

Http://forum.softpedia.com
Are de toate:)

| whatever a răspuns:

Pai mamicisipitici daca ai copiilaughing))

| nimrod31 a răspuns:

Nume: Resursele.com
Fondator: Oprea și Cătălin
Categorie: Forum(Articole, Noutăți, Tutoriale)
Nr. total mesaje: 528
Nr. total membri: 376
Data înfinţării: Acest forum a fost înființat pe data de 13.12. 2016, și va fi deschis mult timp pentru a vă oferii o multitudine de informații.
Descriere: Forumul Resursele.com a fost deschis pentru a oferii vizitatorilor și membrilor săi o multitudine de informații din orice domeniu, dar și tutoriale și rezolvări ale problemelor dumneavoastră. Sperăm ca, încetul cu încetul, sa ne ridicăm, și să avem în acest loc o multitudine de articole care te vor ajuta când vei avea nevoie.
Site: https://resursele.com
*Fiind la început, vom avea nevoie de ajutorul tău pentru a posta câteva articole despre orice dorești în limita bunului simț. Munca ta va fi răsplătită!
*P.S.: Suntem în căutare de Moderatori, Designeri și membrii pentru funcția de Suport ce se vor ocupa cu rezolvarea problemelor anumitor utilizatori.