| Kefry a întrebat:

Ce gust are Guarana? Știe careva? Sau vreun site care descrie gustul fructului?

Răspuns Câştigător
| alexia6554 a răspuns:

Gustul fructului Guarana este unic, diferit de la persoana la persoana...in opinia mea, este dulce-acrisor, usor amarui cand il inghiti, insa am intalnit persoane care spun ca are gust foarte amar, sau ca ar mananca lemn..acestea fiind rudele mele rolling on the floor)...eu te-as sfatui sa gusti, pentru ca chiar merita.

1 răspuns:
| BroascaCuElice a răspuns:

Amar