| NameName a întrebat:

Ce idei de farse aveti? Dar nu prea grave... Funda:!

3 răspunsuri:
| LoVeIsMyAir a răspuns:

Scrii la nimereala un nr de telefon, suni si intrebi: "alo, familia calu'?" ala cu care vb la telefon bineinteles ca va zice nu si tu raspunzi: "scuze, am gresit grajdul."
scuipi in cap o batrana, bine tu fiind la etajul cinci
daca esti elev sau student te duci usor in spatele unuia care toceste cartile si faci o fata infricosatoare si urli rau
sau mai bine inearca una/mai multe din videoclipul asta:
http://www.youtube.com/watch?v=mT0ajaiRWLg

| Dildau a răspuns:

Haha diana paia cu calul vroiam sa o pun si eu laughing Daca vreo sa suni cu nr ascuns pui #31# inaintea numarului. Am intrebat si la Vodafone si la Orange daca afla nr si nu pot laughing. Poti sa mai bagi la telefon chestii de genu " Buna ziua! Costul acestui apel este de 2 euro pe minut. Pentru a continua asteptati bipul...etc." o sa vezi ca o sa-ti inchida laughing.Sau ii intrebi "Ursul este in camara. Unde este ursul? " si daca iti raspunde in camara (desi majoritatea au inchis sau n-au stiut, eu caut in continare pe cineva care sa raspunda corect ) le zici "i-al de p**a da-l afara" laughing

| coralia_5862 a răspuns:

1.alo familia ursu?(nu astepti sa raspunda cu da sau nu)
aici familia barlog
2.alo familia padure
am venit sa va defrisamrolling on the floor
3.alo familia pipilica
aici familia wc, va steptam pe la noi
4.alo familia gandac?
aici familia exterminator, venim sa va vizitam
5.alo familia puiu?
aici gaina, va caut de azi dimineata si nu va gasesc
6.alo familia pantof?
aici piciorul a venit familia ciupercalaughing
7.alo familia maimuta?
aici urangutanul
8.alo familia fundu
aici familia gaze, ne scoteti maine de aici
fundita?batting eyelashes