| adela12 a întrebat:

Ce inseamna ca cineva m-a ciupit pe Facebook?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este echivalentul buzz-ului de pe mess!
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Adica te-a bagat in seama. vrea sa iti atraga atentia, "ciupeste-l si tu"!

| Ramonaaaa a răspuns:

Înseamnă că ţi-a dat buzz happy.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Ti-a dat buzz. funda?

| Hydrangeaceae a răspuns:

Hmm...din punctul meu de vedere, acea persoană a dorit să te facă să fii atentă la ceva anume.

| LordCronos a răspuns:

Adica ti-a atras atentia. happy

| teotazz_6899 a răspuns:

Buna! insemna ca civa vrea sa se bage in discutie cu tine,ca vrea sa iti atraga atentia,un fel de buzz, sper ca te-am ajutat, funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună,
Când cineva te ciupeşte, e ca şi cum ţi-ar atrage atenţia să comunici cu el. Bagă-l şi tu în seamă dândui o ciupitură înapoi.