| Here4u a întrebat:

Ce inseamna "Discul este protejat la scriere" si cum se deblocheaza chestia asta?
Incerc sa bag melodii pe un card ca sa pot asculta pe un mp3 player si nu merge I don't want to see. HELP ME!

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Incearca o formatare. Disc protejat la scriere inseama ca poti doar citi acel card dar nu poti interveni asupra contiunutui (scriere, stergere).

| danutzu96 a răspuns:

Inceaca o formatare si in alt pc

| vlad19 a răspuns:

Cardul este in modul read-only adica poti sa vezi si sa asculti ce e pe el dar nu poti sterge /adauga. Am avut si eu aceeasi problema dar mie imi facea figura asta deoarece era stricat. Incearca sa-l mai scoti si sa-l bagi iar sau sa-l formatezi, dar e riscul sa pierzi tot de pe el si nici sa nu rezolvi nimic.