| ForbiddenLove a întrebat:

Ce inseamna "you belong with me"? asa se numeste melodia lu' taylor swift.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Locul tau e alaturi de mine ( Suntem meniti sa fim impreuna ).

7 răspunsuri:
| dhraqull a răspuns:

Traducerea cuvant cu cuvant e : apartii cu mine adica locul tau e langa mine.

| LostInDreams a răspuns:

Apartii cu mine, ai parte(de ceva )cu mine(impreuna cu mine). cam asabig grin

| LostInDreams a răspuns:

Cred ca "apartii impreuna cu mine"(cuiva), adica ea si cu el apartin amandoi unui loc, persoane, sentimenthappy

| TheDevilIsHere a răspuns:

Inseamna de apt "Imi apartii"laughingam intrebat-o pe profesoara mea de englezatongue

| MihaiCristina a răspuns:

You belong with me = ai parte cu mine (cred ca asta vrea sa insemne)

| summergirl25 a răspuns:

Traducerea in romana este'' Locul Tau Este Alaturi De Mine"!

| dariuselu69 a răspuns:

Si cine traduce toata melodia big grin