| YumiSukinanda a întrebat:

Ce jocuri browser siti? am chef sa ma joc ceva. funda

5 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Www.triburile.ro incearca l s ar putea sa ti placa, sunt multe dar la majoritatea trebuie sa donezi pentru a face ceva, si aici se doneaza dar decat pentru o singura optiune pe care si o poate permite toata lumea

| YumiSukinanda explică (pentru grgdlk):

Il stiu, dar cum se joaca? ce trebuie sa faci.nul inteleg. explicami te rog

| grgdlk a răspuns (pentru YumiSukinanda):

E ceva de explicat la el asa ca iti dau un tutorial care sa l citesti sa ti faci o idee

in esenta trebuie sa ti dezvolti primul sat cu care cuceresti altul mai apoi si inca unul si inca unul etc etc...nu e chiar usor jocul sa stii pentru ca vei fii atacat, daca faci cont faci pe ultima lume sa fii cat de cat la acelasi nivel cu ceilalti

| Sadefh a răspuns:

Incearca The West. E un joc unde cei care investesc bani reali nu au foarte multe avantaje, iar cu urmatorul link vei avea si niste avantaje fata de alti playeri ( arma si niste produse ). http://om.the-west.ro/......ro/player/

| MrJack a răspuns:

PowerPlay Manager
Manager sportiv...
http://www.powerplaymanager.com/r823135