| Flöricicä a întrebat:

Ce jocuri cu cartile de joc stiti in afara de macao, popa prostu sau razboi. Ofer funda marebig grin

Răspuns Câştigător
| andrusk06 a răspuns:

Septica, cruce, trombon, chems, buda rolling on the floor, maciu piciu, 21 pe pedepse, cuc, Septica,kems,poker, 66, cruce,toci,pachetelul,tabinet, Trenuletul, urmatoarea carte, pescuitea.

12 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Septica,Tabinet,Toci.

| Muhteşem a răspuns:

Tabinet
poker
pescuitea
septica
tine minte

| xMary a răspuns:

Septica, cruce, trombon, chems, buda rolling on the floor, maciu piciu, 21 pe pedepse, cuc. Nu-mi vin altele in mintelaughing.

| xMary a răspuns:

Mi-am mai amintitlaughing. merge cu cosarca rolling on the floor, minti si poker dar pentru acest joc iti trebuie carti de pokerhappy.

| ilydude a răspuns:

Poker

| dudu13 a răspuns:

Poker

| TahionN a răspuns:

Poker, blackjack, kems, tabinet, trombon (preferatul meu), machu pichu.

| rebekka11 a răspuns:

Trenuletul, urmatoarea carte, septica, tabinet, cruce, toci sunt mai multe. Funda?

| Iulissa a răspuns:

Septica,cruce,Minti,Chems,Jocul iubiri, Da-mi o ghinda, da-mi o duba sau cred ca asa se numeste dar cea in genu
spec ca te-am ajutat... Funda mare?

| Asdfghjklasdfghjkkl a răspuns:

Tabinet

| PinkySilvia a răspuns:

Septica,kems,poker,66,cruce,toci,pachetelul,tabinet sunt faine toate sper sa iti foloseasca.

| milckey93 a răspuns:

Pocker,cruce, kams, septica,...