| florin1979 a întrebat:

Ce jocuri cu masini de curse si cu masini de teren, cevo offroad stiti? dar putin mai vechi am procesor doar de 1, 6 Ghz sad

Răspuns Câştigător
| Criss88 a răspuns:

Arunca o privire pe aici poate iti place careva http://www.jocuricumasini.ro/5/jocuri-cu-atv/1

3 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Pe saitul de jocuri gasesti jocuri cu masinii; www.startjoc.ro.cauta bine

| aLyN_4462 a răspuns:

4x4 HUMMER e un joc foarte tare in gasesti pe www.computegames.ro e gratis si e foarte tare.Are si video pe youtube.
FUNDITAAAAA

| Am Muzica In vene a răspuns:

Nfs Underground I si II
Overspeed
Ford Racing
Off Road
Motorm4x
Midnight Club
World racing 1 si 2