| Zebi a întrebat:

Ce jocuri de strategie online gen travian sau triburile va plac... daca joaca cineva triburile imi poate spune si mie o strategie?:d adica una cu care sa ajung cel mai repede la nobilbig grin funditahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm triburile ( am jucat cam 2 ani), nu te grabii sa faci nobilul, cel devreme il faci pe la 2500 de pcte dar atunci trebuie sa ai multe trupe ofensiva( de preferinta cavalerie usoara, ca sa farmezi cat mai departe de satul tau), nu iti ridica foarte mult minele(ia timp sa le faci), deci mai bine bazeaza-te pe farmat, eu unul faceam nobilul pe la 4-5000 de pcte, acum faci ce vrei, depinde si de zona in care te afli!

2 răspunsuri:
| dan11 a răspuns:

Triburile.nu te grabi cu nobilul.sunt altele mai importante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un bou nu exista