| alexidragon a întrebat:

Ce jocuri imi propuneti?

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Download:
-GTA, NFS, Chicken Invaders, Fifa, Angry Birds, Coking Academy (1, 2)

Online:
-Club Penguin, Pandanda, ConQUIZtador, Adventure Quest, Adventure Quest World, OurWorld, Panfu

Cam atat... Cele mai faine. Funda?big grin

7 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

1. Metin2
2. www.clopoţel.ro
Dai la Jocuri şi ai acolo ce să alegi.

Numai bine!

| diamar a răspuns:

-cele de pe Facebook
-snail mail

| SweetCandies a răspuns:

Sims 3

| Sh4Dow a răspuns:

Asteas jocuri ma laughing? Uite ce iti zic eu dar iti trebuie un pc mai bunicelbig grin. Crisys2 ai nev de Ram: 3 GB GPu(Placa Grafica):512Mb Processor: 2. 4Ghz min big grin, Star Craft II, Star Wars Jedi Academy. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tankionline.com/en/
Hai sa facem un duel. :)

| kattya a răspuns:

Farmerama, Webkinz, Maitin 2

| Scripcariu_Alberto_1990 a răspuns:

Oline care le joc eu:aqw, epic duel, epic war saga,
de descarcat:nfs world, betafield 2, call of duty 4, delta force, mafia, gta 5, metin 2 european, revolt, tmforever, max payne 1, 2, 3 spiderman 1, 2, 3, 4 etc