| SmoothCrimnalnr.1 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati m-am plictisit de atata siteur dati-mi o lista de jocuri dinalea gen gta, max payne, godfather, mafia sa joc si eu.

Răspuns Câştigător
| Dorinel a răspuns:

Metin 2[gen gta dar in loc de masina etc...ai cai... laughing]
Matrix...
Test Drive Unlimited
Grand Theft Auto 3
Grand Theft Auto 4
Grand Theft Auto San Andreas
Grand Theft Auto Liberty City
Scarface
Driver Parallel Lines
Reservoir dogs
Transformers
True crime streets of L. A. sau true crime streets of New York
Total Overdose
Just Cause
Ultimate Spiderma

67 răspunsuri:
| LiviuRo93 a răspuns:

Care are pleistetion2?

| CobraVlad a răspuns:

Ma bucur sa vad ca cineva a amintit jocurile prince of persia toate partile dar totusi mai este assasin creed 1-3 si ati uitat si cel mai esential joc! GodOfWar 1-3 din pacate e pe ps2 versiunea pentru pc costa.

| adrian7401 a răspuns:

Metin2 si cs
mult noroc

| sorin0909 a răspuns:

Iti zic eu unul gta san andreas til recomendez ca ie celmai tare joc

| Gaby78_8143 a răspuns:

Eu iti recomand jocul the west

| Nicoll3ta a răspuns:

Metin2 depinde de care vrei privat adica tim guabina etc sau metin2 ro nu este prvat e mai naspha privat e beton ai caracter sabii avantaie etc eu iti recomand metin 2 joc si eu descarcati metin2 guabina uite iti las siteul www.metin2guabina.ro fundita!

| sony79 a răspuns:

The west
arcuz behind the dark
bite fight

| Calin159951 a răspuns:

Daca vr ceva joc cool
descarca Metin2 GTH