| Elena_1558 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| georgiana_5779 a răspuns:

Farmvillewinking

8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Depinde ce jocuri iti plac, Sims, San Andreas, GTA(chiar daca sunt baietesti sunt faine) sau cele de pe www.miniclip.ro spele.nl

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Volfied c. s 1. 6

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

The simslove struck

| ingeras_5045 a răspuns:

Ourworld

| cosmina05 a răspuns:

Vecinii iadului e un joc amuzant

| ionik13 a răspuns:

Sims 2 pana la 3 si de la 3 la 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.jocuri5.com va pune la dispozitie:jocuri actiune, sport, logica, aventura, carti, impuscaturi, masini, motociclete, barbie, romanesti, 3D, miniclip 3d.Mai puteti gasi personajele posturilor Jetix si Cartoon Network.

| gabytuca99 a răspuns:

Si eu sunt in clasa a-5-a si iti recomand www.pandanda.com, www.supersecret.com, stardoll etc. aceste jocuri sunt virtuale.