| mishybmx a întrebat:

Ce jocuri sa-mi alung plictiseala imi recomandati? big grin

Răspuns Câştigător
| vladutz00 a răspuns:

Depinde, daca iti plac alea de strategie:Kohan2 (greu joc crying) si Age of Mythology 3 :The Titans Epansion si daca iti plac RPG-urile si alea online : Counter-Strike 1. 6 BeStIal, lineage2, S4League si Silkroad big grin

7 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Legacy of kain:Defiance... e super tare jocul :) Uite un trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=YB0MXtyYeqA&feature=related

| selef a răspuns:

Nero evolution.

| elyssa20 a răspuns:

Pai eu iti recomand nfs undercover pe asta il joc eu acum tot de plicti. :d

| videoblog a răspuns:

Cauta pe net. sunt o gramada de siteuri.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Cauta Diablo II Lord of Destruction

| Alina_5575 a răspuns:

Metin 2

| danyh a răspuns:

Ity recoman Metin2 uk, trebuie sa ai internet, il joci online, la iinceput e mai greu dar apoi nu te mai saturi de el!