| mdeex_3581 a întrebat:

Ce jocuri stiti? din astea faine

DAu fundawinking

Răspuns Câştigător
| MrRrObbY a răspuns:

Metin 2, counter-strike,zoo mumba,milionaire citi, nfs, mai multe...da iti zic pe mess daca vrei varmea;-)

6 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Daca vrei de pe net eu iti recomand fancy pants, fleabagg vs mutt, si mai calumea (dar iti trebuie cont si sa il tragi) : imvu, eu joc metin laughing si cam atat... funda? day dreaming

| miranda a răspuns:

Incearca jocurile de pe www.arcadetown.com si jocurile sims. Eu una le ador:X. Pa!:*

| ANDOO_1416 a răspuns:

SIMS,Total Overdose,TDU,GTA-URI sau poti incerca jocuri online: Farmerama,Travian, Metin, WOW. Funda?

| YvYutzza a răspuns:

Gold miner
gold strike
mario and...etc

| sakuragirl12 a răspuns:

Transformice

| Jinjinel a răspuns:

Intra pe friv.com si ai acolo detoatewinking