| zewa a întrebat:

Ce locuri merita vazute prin Bucuresti? Pe unde anume iti poti petrece intr-un mod placut timpul? Si-ar mai fi ceva. unde gasesc, in Bucuresti, haine de calitate si, logic, ieftine laughing?

1 răspuns:
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Sa incepem cu parcurile: Cismigiu, Herastru, Carol, Tineretului... Continuam cu zona veche, Lipscani si Calea Victoriei - trecem pe la muzee - de Istorie, de Arta, al Taranului Romana, al Satului, Antipa si nu uitam teatrele - National, Nottara, Odeon, Bulandra si nici chiar Opera.

Revenind la chestii mai lumesti, haine ieftine gasesti la hipermarketuri, la outleturi (zilele astea se deschide unul f mare in Militari) si la MiniPrix - asta este unul la Romana, unul in 1 Mai si unul in Baneasa.
Welcome to Bucharest! happy