| Rallu a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa aleg dintre : the walking dead, masters of horror sau fear >itself?:

8 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

The walking dead primul sezon este foarte tare dar al doilea lasa de dorit, se departeaza de la subiectul principal.

Iti recomand mai bine master of horror.

| iFollowRivers a răspuns:

Fear itselfhappy

| TokioHotel a răspuns:

Masters of horror

| LucaTeofil a răspuns:

The waking dead clar

| ClaRa94 a răspuns:

The Walking Dead. E extraordinar laughing Eu stau "cu sufletul la gură" de la un episod la altul..Pare atât de real. Fundy?puppy dog eyes

| cherokee1 a răspuns:

The Walking Dead este cel mai bun, dupa parerea mea. Efectele sunt foarte bune, actorii stiu sa-si joace rolurile(mai ales Norman Reedus) si povestea in sine este grozava.

| VlascianuAlexandru a răspuns:

The walking dead season 1 sau season 2 toate episoadele eu iti recomand the walking dead season 1 e mai smecher!

| boooooooty a răspuns:

The walking dead este cel mai tare serial