| Rebelul_1915 a întrebat:

Ce metinuri tari stiti? sa aiba arme de GM sau altele (nu neaparat in magazin) DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Icss a răspuns:

Mt2Dinamik, Mt2akN, Mt2Mondial, Mt2Adventure, Mt2Fun, Mt2Tim, Mt2Energy, Mt2Nerd,Mt2LongDong, Mt2Supreme...fundita?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| SelinaKyle a răspuns:

Metin2 GX, Metin2 tim, Metin2 United

| Metin2ProfesionalDark a răspuns:

Ba ia ma mt2 hammer te da lv 93 si faci repede lv 94
In grota exilului

| xBizZzarD a răspuns:

Eu tiasi zice.metin2 hammer new.happy.te da lvl 254. te duci la tiffani
lvl 255, skiluriP.Grad.,marmura...:la shop: Arme/armuri deGm.kinguri de tot felul happy. problema e k are lagu cam maricel happy