| NoNameJunior a întrebat:

Ce nazbatii ati facut cand erati mici?

Răspuns Câştigător
| PamPamRawwr a răspuns:

I-am bagat nisip in chiloti lu' soramea mai mica cu un vecin cu 5 ani mai mare, am baut apa de la catei, m-am sarutat cu vecinul mai sus pomenit, multe, multeblushing

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Avea varul lui taicameu o masa de bile cu gauri si eu am luat oja de femei si am dat cu ea facusem un teren de fotbal din ea.

| AnonimGirl a răspuns:

Cand eram mai mica am pus miere in papucii tatalui meu! laughing Nu stia ce s-a intamplat! Aveam vreo 5 ani. Odata am varsat cafeaua mamei mele pe pantalonii ei preferati. laughing Ma certat zdravan! Odata i-am dat bobarnace surorii mele mai mari cand dormea. laughing Odata am incercat sa-mi arunc jucariile care nu imi placeau pe geamul balconului. Atunci aveam 7 ani, parca. Sunt multe, multe nazbatii. Funda?

| Jigsaw a răspuns:

Furam copaci de la vecinul din curte si ii plantam la mine laughing) (in sat la bunici)

| selenagomezz a răspuns:

Sal eu cam prin cls a doua m-am certat cu o fata si eram la baie dupa ora de desen am luat borcanul care era mareee si i l-am turnat in cap apoi i-am luat si cana ei si i-am turant apa pe ea...

| Raisuka a răspuns:

Buna ANNETE, nu cred ca am tinp sa ti le zic pe toate sau sa iti povestesc una chiar amuzanta.Dar totus iti voi raspunde si o sa iti zic una pe care o faceam cu prietenele mele.

De la varsta de 7 ani si pana la 12 ani eu cu prietenele mele sunam la pizza si comandam pe alt nume si alta adresa era chiar amuzant.Cred ca cauzam o gramada de incurcaturi pe acolo...laughing dar era foarte amuzant sa facem lucrul asta.

| Puffy1721 a răspuns:

Oooo! Multeeee! day dreaming

| pisi123 a răspuns:

Am spart un borcan cu smantana...

| Deyaa a răspuns:

Am dat foc la un cos de lemn