| вυттєяƒℓу a întrebat:

Ce nazbatii ati facut cand erati mici?laughing
Funda; X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O gramadalaughing...ma bateam cu oricine ma provoca, fugeam de acasa cand era gata sa ploua ca sa merg la garla, sunam la necunoscuti, iar tata nu stia de ce este factura asa de mare la telefonlaughing, aruncam pestii din acvariu in capul oamenilor pe balcon ...foarte multelaughing. Noroc ca am crescut si mi-a venit si mie mintea la caphee hee

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Abcfunny a răspuns:

Bună!
Am făcut pişu la mama in trandafir
Am mancat frunze de viţă
Mi-am batut o prietenă că eram geloasa că mama o pupă doar pe ea
Cand facea bunica mancare ma dădeam cu bulion la nas zicand că e sange şi nu se prindealaughing

cam atat...in rest am fost un copil tare cuminte laughing

Sănătate!

| G a răspuns:

Imi facea bunica sandwichuri care nu-mi placeau si le bagam in dulap ca sa creada ca le-am mancat. laughing

| biabeautiful a răspuns:

Eeeee pai ce-a mai grava nazbatie a mea a fost ca am dat foc la pat si eram ff aproape sa se arda cameralaughing. Arunc mancarea care nu imi place pe geamlaughing si cam atat am incercat sa fiu cumintebig grin.