| ralukiy a întrebat:

Ce nume ati dori sa aveti... daca ati putea sa. l schimbati...

Răspuns Câştigător
| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Eu mi-as pune.
Tot acelasi nume, pentru ca eu consider ca mi se potriveste.
Cand eram mica mi se parea ciudat, dar acum parca e perfect pentru mine.
Desii.as vrea sa mi-l schimb pe al doilea.
"Valentina"
Mi-as pune Raluca.
Ador numele si inseamna "camp cu flori".
Tu ce nume ai vrea sa iti pui?
happy

16 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Acelasi.

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Imi place numele meu, am două prenume și pe amandouă le consider frumoase.
Dacă ar trebui să mi le schimb, aș alege EvANGELina și Lăcrămioara. happy

| Minalore a răspuns:

Cristina, cel pe care il am si acum. Imi iubesc numele, ma mandresc cu el si nu l-as schimba pentru nimic in lume

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Florina si Denisa.

| carpediem a răspuns:

Pot sa-l schimb, dar nu vreau. Adica cum daca ati putea? Poti, te duci la primarie si-ti schimbi numele. Dar nu ma duc.

| Phantasmagoria a răspuns:

Katherine...asta daca as avea si alta nationalitate.imi place si Cynthia

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Eu nu as vrea sa imi schimb numele pentru ca imi place foarte mult ( app ma numesc Alexandra), dar daca as avea posibilitatea de imi mai pune un nume acela va fi sarah big grin

| ColorfullColors a răspuns:

Buna. mi-ar placea sa ma numesc Rachel.

| cosmina05 a răspuns:

Karla.

| f1r3TiG3R a răspuns:

Eu as vrea sa ma numesc Dan Asacura

http://www.super-fire.net/

| Esm a răspuns:

Beatrice:Xbig grin,tu?

| Tanii a răspuns:

Pe mine mă cheamă Taniia Ioana. Îmi iubesc numele! love struck. Mult! Dar dacă aș avea posibilitatea, aș alege unul dintre :
1. Odorokii love struck.
2.Pachii ( citire : Paci )
3.Pachirisu'
4.Esther
5.Karla.
6.Abbighail.
:]'. Tu? big grin. ^^

| ralukiy explică:

Andreea...pe mine ma cheama raluca...si mie imi place ceea ce inseamna

| ralukiy explică:

Dapz...imi cer scuze...nu trebuia sa scriu,, daca ati putea sa.l schimbati''

| ralukiy explică:

Andreea fundita fiindca ma cheama Raluca tongue

| gaby600 a răspuns:

Sofia sau Delia.