| xCăpşunici a întrebat:

Dacă ar putea să vă schimbati numele. Ce nume ati alege?
Scrieti numele pe care il aveti acum si numele pe care ati vrea sa il aveti

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

NOname.

| SummerSmile97 a răspuns:

Numele meu :Raluca
Sincer nu as vrea sa il schimb pentru ca imi place si cred ca mi se potriviste!
Dar al doilea nume al meu nu prea imi place (Narcisa) chiar daca unii spun ca e fain dar de obicei cand le spun ca ma cheama si Narcisa imediat imi spun "Narcisa salbatica" si nu imi place! Dar nici pe acesta nu l-as schimba chiar daca nu prea imi place pentru ca este un nume mai special si nu toata lumea are un nume de floare! happy

Raalucaa ^.^

| ioanaisfetcu a răspuns:

Alexandra.

| SVD a răspuns:

Ma cheama Stefania...nu prea imi place numele in sine,dar imi place alias-ul,,Stefi''.Imi plac numele Eliza,Lara,Carina,Madalina, Antonia, etc. Dar tu?

| xCăpşunici explică (pentru SVD):

Păii, pe mine mă cheamă Izabella.
Eu nu as vrea să il schimb. Pentru că toată lumea( absolut toata! profesori,prieteni, parinti, familie etc.) imi spune Izzie

Si imi place

| ema020889 a răspuns:

Acum kristina dar as fi vrut camelia, claudia, laura, arina etc!

| MurderousBeauty a răspuns:

Stefania-Laura-Cornelia => Cornelia-Alice

| boom13girl a răspuns:

Iuliana cred ca era mai frumos antonia