| iulianr a întrebat:

Ce parere aveti de blogul meu? Stiu ca aceasta intrebare e pusa foarte des dar as vrea si eu parerea voastra, dar sa fie sincera. Spuneti ce nu va place sau nu va place la el. Daca aveti un blog lasati-mi linkul.

4 răspunsuri:
| sshhhhhttttt a răspuns:

Nu mi se pare cine stie ce, si nici designul nu e cine stie ce ...mai ales ca blogul e full de tutoriale ps.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow! Unele chestii pe care le-ai postat sunt uimitoare! Nici nu le stiam. Designul nu imi promitea prea multe dar dupa ce am vazut alea cu Photoshop am descarcat si eu si m-am apucat de treaba! Good job!

| darkcloud256 a răspuns:

E interesant blogul si destul de bine structurat. http://jocuripc256.blogspot.com/ Daca vrei sa imi spui si mie ce parere ai despre al meu. Bafta in continuare.