| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a întrebat:

Ce parere aveti de High School Musical?big grin

Răspuns Câştigător
| Ioana22B a răspuns:

Sunt foarte faine toate cele 3 parti[:X]...sincer nu pot alege una favorita dintre ele, si pentru cei care nu le place filmul ar trebui sa se gandeasca ca s-a facut cu foarte multa munca din partea actorilor care s-au extenuat la repetitii invatand toate acele coregrafii.Asa putea foarte bine regizorul sa puna una-doua efecte speciale si gata filmul!
Si inca 1 motiv pentru care imi place atat de mult este ca romantismul e foarte accentuat, desi este un film cu adolescenti!
NOTA:1000![:Xlove struck:X]

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

E un film pentru adolescenti... mi se pare ca am vazut si eu doua dintre elethinking sunt dragutse... dar nu de Oscarlaughing.
star

| Gabystelistu95 a răspuns:

Amuzant.

| inna a răspuns:

Imi placehee hee. Am vazut toate cele 3 filme.Al 2-lea mi-a placut cel mai mult.

| Pho3nix a răspuns:

Mie mi-au placut. Sunt chiar misto.
High school musica 3 e cel mai reusit. (parerea mea)

kratos
| kratos a răspuns:

Un film de nota 5 tongue

| www a răspuns:

Sunt foarte, foarte proaste.

| deejayra a răspuns:

Nu e genul meubig grin...idem kratos

| Teooo a răspuns:

Sunt super faine toate happy

| IngerPierdut a răspuns:

Al 3-lea mi-a placut foarte mult...actorii arata mai bine ca niciodata, dansurile si melodiile sunt superbe... iar romantismul e deja de vis happy