| AlexUnder a întrebat:

Ce parere aveti de : http://manyagame.weebly.com/ va place? cititi si ce scrie la home

Răspuns Câştigător
| disw a răspuns:

E super tare:*love struck

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

1) Autorul blogului ar trebui sa mai faca cateva ore suplimentare de limba romana.
2) Isi pierde timpul cu el.
3) O zi buna... happy

| Savy a răspuns:

[sarcasm] Cred ca intr-o luna-doua gamespot.com o sa piarda teren in fata "chestiei" aleia.
Ronix si zacrazy, aveti cate un vot "Inteligent" de la mine.

| zacrazy a răspuns:

Idee fumata, continut sarac, design prea simplist dar acceptabil. Da-mi stupid pentru sinceritate laughing