| thealchemist a întrebat:

Ce parere aveti de meciul de ieri? Merita Steaua mai mult? A fost Napoli mai buna, a fost un ghinion, ce s-a intimplat de fapt?
Va dau 2 comentarii la intimplare de pe gsp.ro:
ciocaneanu:
Sute de ani ne-am ascuns cind veneau turcii, sirbii se bateau cu ei! Suporterii care nu vor sa recunoasca adevarul, nici nu vor putea progresa. Jiji oierul e in capcana asta de multa vreme si l-a costat multi bani: daca nu te pricepi, lasa-i pe cei de meserie. Asa cum isi repara masina, asa conduce si clubul! Fotbalul nu-i bisnita!
strajescu:
Autobazele lui Cartu sunt mici parcari fata de gigaautobaza Stelei din meciul de aseara.Rusinoasa prestatie iar golul a picat logic, au avut noroc chior ca Napoli nu a inscris pana atunci.Cu tot chinul comentatorilor si a ziaristilor sportivi care sustin din greu Steaua meci de meci si etapa de etapa aseara au demonstrat valoarea indoielnica si faptul ca este o echipa promovata si umflata de gspisti, lui Becali- un biet artificiu nicidecum o stea
Ce credeti? E ceva adevarat in tipul asta de comentarii sau a fost doar ghinionul de vina?

1 răspuns:
| cristianorudi7 a răspuns:

Mi-ar fi placut mult ca steaua sa se califice, dar val fotbalului romanesc e la pamant, sper ffffff mult ca tinerii gen stancu gaman rapa torje traore etc etc etc sa ajunga la cele mai tari ekipe din europa si sa mai spele rusinea asta care ne bantuie de vreo 10 ani inkoake.

funda plsssss