| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de utilizatorul
http://www.tpu.ro/utilizator/nrey
Pune niste intrebari... :|

Răspuns Câştigător
| Lora_6439 a răspuns:

Cum am mai spus... mare e gradina lui Dumnezeu si plina! Sa va uitati si la raspunsurile ei. Nu mi-am imaginat ca exista asa oameni. Sper ca cei de la TPU sa se sesizeze.

20 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Nu e frumos ceea ce faci. E treaba ei ce intrebari pune, nu a ta. Acum ce inseamna asta? Trebuie cumva ca ceilalti utilizatori sa fie atenti la intrebarile pe care le pun ei ca altfel o sa arati tu altora ce fel de intrebari au pus? O cunosti personal cumva?

| Razvan a răspuns:

Barfa asta nenorocita.Nici aici nu scapam de earaised eyebrows
Ce fain e sa vorbesti de cineva care nu e de fata sa se apere, nu?raised eyebrows
Unde e respectul? Il cerem dar nu il oferim. Daca va fi cazul va fi suspendata daca nu va continua alaturi de noi. Ce atata filozofie?thinking

| viatadecacatt a răspuns:

Ce intrebari ciudate si fara logica poate sa puna.cine stie ori e un cont facut ca sa se dea mare pe aici ori are probleme cu capu.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Buna, ce faceti fetelor? La o barfa mica? Era o expresie: "Oamenii inteligenti discuta idei, oamenii mediocri discuta evenimente. Restul oamenilor discuta alti oameni"
Alina, va trebui sa reprimi din copilarie pornirea asta urata de a trata oamenii din jur cu rautate. E doar o fata derutata, ca si tine happy

| emy a răspuns:

Cred ca fiecare user are dreptul sa puna ce intrebare doreste. Poate ca si pentru altii sunt stupide intrebarile pe care le pun eu, tu sau altcineva, nu? Si pentru asta ni se raspunde asa cum trebuie, si nu suntem judecati.Deci cred ca si noi trebuie sa facem acelasi lucru. Tu ce zici?

| AndutzaAndu a răspuns:

Cred ca e cam credula, dar in fond scopul site-ului nu e sa vb despre alti utilizatori ai TPU.ro, nu?

| Good Cat a răspuns:

Intrebarile sunt o nimica toata fata de ce raspunsuri da din ea.
Dar poate astfel de atitudine o face fericita, cine stie? straight face

| fashionaddict a răspuns:

E o fetita frustrata, credula si nu foarte inteligenta, parerea mea.
Si da niste raspunsuri "folsitoare"...oh go on

| zxsds a răspuns:

Totusi aici dezbatem probleme, nu persoanehappy
Nu vreti sa ramana asa?

| simona_6231 a răspuns:

Poi sincer imi pare foarte ciudata. pune intrtebari despre crime, cum sa isi pedepseasca parintilaughing etc.

| Unique_8782 a răspuns:

Sunshinehee hee e si ea mica ...sau are prea mult timp liber thinking

| Altu a răspuns:

happy Da'le nota mica si treci peste, nu prea ai ce sa'i faci.

| fsdfdsfdsf a răspuns:

E paranoica'...
Parerea mea e ca parintii au cam scapat. o din mana`...

| мαria a răspuns:

Wow...straight face
am ramas uimita.
ce intrebari idioate si banale. vai de capu ei.straight facelaughing

| Anecherry a răspuns:

Alina, noi aici suntem ca sa-i ajutam pe altii si sa fim ajutati. Din nefericire fiecare padure are si uscaciunile ei, dar daca pe tine nu te afecteaza in mod direct, poti face foarte bine sa ignori.

| ioanabanana a răspuns:

Eu rad de moor.cred ca de fapt asta era planul sa radem pana murim ca sa fie singura regina penibiluluibig grin
fetitaaaaa! lasa--ne pe noi si omoara-le pe alde bianca dragusanu si nikita din romana...
jeezz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca o raza de soare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.TPU.ro/......-suspenda/
nici nu stie sa scrie;)
si crede ca este cel mai destept!
daca tu stai in dreapta ei si eu in stanga ei ne putem vedea prin urechile ei;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasati fata in pace si dativa cu parerea de cei inteligenti
Cum as fie eu?
Dc nu pune nimeni o intrebare asemanatoare dar in care sa fie eu actorul principal sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti cumva ruda cu ea?