| Mangustă a întrebat:

O întrebare simplă: Ce părere aveți despre utilizatorul AlleLovesSelena http://www.TPU.ro/utilizator/fegs? Uitați-va pe la întrebări înainte să răspundeți.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte o chema Haterock. Sunt sigura ca doar se da hatera si ca mai are un cont de pe care e rockerita. Ceva e neclar in legatura cu ea.

8 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Doamne aia sufera! Are ceva cu rockerii;|

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
O fana Disney plictisita.
Bye!

| nobody2011 a răspuns:

Este mai normala decât LittleTweety şi mariaioana.

| DeathTheKid a răspuns:

E distrusa mentallaughing

| shaoboy a răspuns:

Pai a facut sex intr-o hazna si a prins-o masa cand se masturba.Hmmm...E la fel de normala ca un ornitorinc care e considerat cel mai ciudat animal.Serios acum ce e asta? Corcitura de castor?

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Tipica fana disney, cam limitata mental [ca sa nu ma exprim mai nepoliticos].

| Pufuleteeeee a răspuns:

Pai cred ca e putin cam ciudatica:* dar oricum stii cum spune vorba aia" Nu judeca omul dupa fapte"happy
funda plsbatting eyelashes?

| bogdan_6209 a răspuns:

O nebuna mai pe scurt