| Orbithh a întrebat:

Ce parere aveti depsre "Paparazzi"?

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Oameni care n-au ce face...

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Cea mai tare melodie de la Lady Gaga
http://www.youtube.com/watch?v=d2smz_1L2_0
;)

| andragrigoras2000 a răspuns:

In ce sens zici paparatzzi? asa poate fii si melodia lui lady gaga,emisiune paparatzzi pe care o conduce adelina pestritu,dar si adevaratii paparatzi. daca te referi la prima varianta e o melodie ok,dar nu superba. daca te rferi la a doua,imi place putintel emisiunea, daca te referi la a treaia, cred ca nu procedeaza bine.adika ce trebuie au ei cu vedetele astea.sa le lase sasi tariasca viatas, dr fac si ei asta ca sa ia un ban.in general,toata lumea zice ca n-are o parere buna despre eui,dar totusi stim cu totii ca toti suntem interesati sa vedem emisunile astea s=ce paparatzi, sa auzim zvonuri despre vedete, etc.

| LyaLiana a răspuns:

Nu prea ii suport

mi se pare ca se implica prea mult in viata vedetelor x(

| Orbithh explică:

Da nu melodia lu lady gaga pur si simplu paparazzi care forografiaza vedete...etc.