| Ella_6549 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest telefon http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:0? cat de bun este?

Răspuns Câştigător
| Denysukt a răspuns:

Telefonul este destul de bun, si prietena mea il are, dar ma enerveaza faptul ca, are o atingere la butoane foarte sensibila si iti scrie de multe ori la mesaje alceva si iti schimba tot felul. Difuzorul nu`mi prea place, nu se aude clar.In rest pot sa zic ca este bun, dar te anunt sa nu incerci sa-ti cumperi niciodata Motorola defy deoarece arata foarte bine dar are un defect din fabricatie ce nu se poate repara. Dupa un timp de la utilizare aprox 1 min incepe sati intre pe ce vrea el sa se blocheze si chestii de astea.

1 răspuns:
| XxBalonasheeXx a răspuns:

Este destul de bun din cate stiu. Prietena mea are un model fix asa happy