| ghicicinesunt a întrebat:

Cum imi pot face parul sa stea in freza asta? http://www.google.ro/......tp?/imgres

2 răspunsuri:
| shadyeminem35 a răspuns:

In primul rand il lasi sa creasca mult ca e foarte mare, apoi il usuci cu feonul in sus si il intinzi cu placa. Apoi cu ceara de par sau guma de par, iar pentru fixare maxima dupa ce ai dat cu ceara da si cu niste fixativ ca sa reziste mult.PS:nu te astepta ca sa ai o asemenea freza cu orice ceara sau guma de par, cele profesionale sunt cele mai bune, dai un ban dar merita.Eu unul am avut asa freza dar m-am tuns pentru ca era prea mare parul. Sper sa reusesti sa iti faci parul cum dorestitongue Funda?