| Tadotaki_8217 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceste carti si ce mi-ati recomanda?
"Divergent" de Veronica Roth și „Amintirile Vraciului" de Joseph Delaney.
"Jocul Minciunii" de Sara Shepard.
"Revelații" de Melissa de la Cruz.

2 răspunsuri:
| R2u1s71520 a răspuns:

E fain!

| Elizeee a răspuns:

Mie Divergent mi-a placut tare mult si as recomanda-o orcui.Jocul minciunii mi-a placut de asemenea si vreau sa vad cum e cartea Micutele Mincinoase, tot de Sara Shepard.Si Revelatii mi-a placut.Amintirile Vraciului nu am citit-o, de abia incep seria scrisa de Joseph Delaney.Iti recomand seriile scrise de Cassandra Clare (Dispozitive Infernale si Instrumente Mortale). Sunt foarte bune.Seria Uratii (Uratii si Frumosii) de Scott Westerfeld. Fata cu picioare de sticla de Ali Shaw.Seria Shadow Falls de C.C.Hunter.Damnare de Lauren Kate si Semnul de P.C.Cast si Kristin Cast(cartea are si o serie). Funda?happyhappyhappy