| Cita a întrebat:

Ce parere aveti despre adidasii fitness step?
Sunt buni?

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Mare pacaleala, aia spun in reclama ca iti ridica sanii ce traba au picioarele cu sanii laughing))
nu cred, erau mai credibili daca erau adidasi cu greutati in ei, pe care sa ii folosesti la sala pentru rezultate mai bune la sala

2 răspunsuri:
| Cita explică:

Astept si alte pareri

| MarrianaAndrei a răspuns (pentru Cita):

Eu sunt o mare amatoare a produselor de la teleshopping pentru ca mi se pare mie ca prezinta incredere, mai ales ca sunt aduse din afara. printre altele, mi am luat si adidasii fitness step si eu una sunt multumita de ei. in legatura cu slabitul nu am observat cine stie ce rezultate, dar pe mine ma ajuta foarte tare cu circulatia si coloana, unde chiar am am probleme. daca ti-i iei, sa ai grija caci in primele zile probabil o sa ai febra musculara.