| Hehehahah a întrebat:

Ce părere aveți despre cei care dau petarde printre blocuri? Va speriați? laughing

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că sunt ne educați și se distrează primitiv și penibil.

| SetYourselfFree a răspuns:

O tampenie.Trebuie interzise urgent.O murit păsări de la ele si o rupt maxilarul unui câine.Subt periculoase pentru copii daca le.iau in mana.Atata paguba pentru nimic.

| Simpatic a răspuns:

Inca mai sunt retarzi care au pastrat asa ceva de la anul nou?
Niste nesuferiti care i-as bate pana ar plange dupa maica'sa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce părere dacă sunt copii sunt needucați, dacă sunt mai mari au probleme la mansarda cronice. A trecut de mult revelionul, și nici atunci nu isi mai avea farmecul, e trist dacă copiii au ajuns sa se distreze în asemenea mod.

| johnnny123 a răspuns:

Ca sunt niste imbecili care ar merita sa fie inchisi undeva, si de cate ori incearca sa adoarma, un gardian sa arunce o petarda langa ei. Iti garantez ca dupa trei zile s-ar lecui de petarde.

Bula
| Bula a răspuns:

Ca sunt inconstienti de accidentarile posibile.
Petarda este un exploziv cu putere asemanatoare ca un cartus de pistol, dar are explozie in directie necontrolabila. Recent, chiar de Revelion, fiul unei cunostinte (40 ani) si-a pierdut vederea pe ambii ochi, in urma exploziei de petarda.

| Violleta2022 a răspuns:

Niste retradati, daca sunt incapabili sa pricepea ca-i ilegal si periculos, joaca cu petardele.