| Deerpinaaaa a întrebat:

Ce parere aveti despre Cleopatra Stratan?

Răspuns Câştigător
| Aysa19 a răspuns:

Este inca mica, sa speram ca peste vreo cativa ani sa nu i se urce succesul la cap ca la majoritatea vedetelor! Putibe dintre vedetele de moment sunt inca sincere si de admirat!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E o dulceata de fata. Foarte talentata, cu o memorie excelenta, cu mult bun simt si foarte norocoasa. Imi este foarte draga aceasta copila. De fapt, cum sa nu-mi fie?
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
http://www.youtube.com/watch?v=d0r_qkuURGE&feature=related
Bravo ei si parintilor!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un copil frumos și talentat!
Pa, pa.

| Deea a răspuns:

Nu stiu pentru ca nu a mai cantat!

Răspuns utilizator avertizat
| Aliutza a răspuns:

Cred ca inregistrat melodiile de pana acum la indemnul tatalui ei, dar nu cred ca va urma o cariera in muzica. Poate ca va mai scoate cate un album, asa, ocazional, dar cred ca se va axa pe alt domeniu.