| Flaf a întrebat:

CE parere aveti despre echipa nationala a romaniei acum la prezent?
toate parerile primesc vot iar prima funda si vot

Răspuns Câştigător
| Florin a răspuns:

Eu zic ca mai avem nevoie de atac,si ceva aparare,Tatarusanu apara si el saracul,dar cine il ajuta si pe el,fundasii,care? ca avem putini,avem nevoie de pase decisive de la mijlocasi, si atacantii, avem decat 2-3, saracii, cum sa dea gol fara pasele mijlocasilor? Asta e parerea mea, mai avem nevoie ca sa avem o nationala de invidiat. Funda si vot?

10 răspunsuri:
| treipuncte a răspuns:

Deci cum sa spun : Nu are valoare.
Sunt multi jucatorii buni, dar nu foarte buni pentru echipa nationala.
Dupa mine ar trebui sa fie primul 11 asa : Tatarusanu--Rapa--Chivu--Goian--Rat---Torje--Alexe--Tanase--Mutu--Marica--Stancu 4-3-3

| Any_3777 a răspuns:

E varza la fel ca toate echipele din Romania.winking

| SomethingNew a răspuns:

E praf. Eu in toate meciurile Romaniei tin cu echipa adversabig grin

| Florin a răspuns:

Eu zic ca mai avem nevoie de atac,si ceva aparare,Tatarusanu apara si el saracul,dar cine il ajuta si pe el,fundasii,care? ca avem putini,avem nevoie de pase decisive de la mijlocasi, si atacantii, avem decat 2-3, saracii, cum sa dea gol fara pasele mijlocasilor? Asta e parerea mea, mai avem nevoie ca sa avem o nationala de invidiat. Funda si vot? Iti multumesc mult!

| danypoli95 a răspuns:

Ii slaba nimic nu bate.

| Anime1222 a răspuns:

Slaaaaab

| Wicku a răspuns:

In stare bunicica spun eu, sa fie si mai bine decat e acum!

| UnDeaD96 a răspuns:

Nationala romaniei de fotbal e super varza cu jucatori pe care ii urasc mingea si unii jucatori ce nu au echipe deci...

| Flaf explică:

Credeti ca in 10 ani se va schimba ceva!
adica eu as vrea ca sa vina Olaroiu antrenor deoarece consider ca ar face ceva bun pe langa Lucescu dar si el e bun dar la echipe de club
mersi pentru raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea echipa nationala este destul de buna.Dar selectionerul mai trebuie sa cheme si alti jucatori(mai tineri)...