| albatavlad a întrebat:

Ce parere aveti despre meciul Bosnia-romania? Daca observati am scris romania cu r mic ca suntem mici :D Uitativa si voi la rezumatul video al meciului http://webtools123.blogspot.com/......eptam.html si lasati comentarii :D dam si fundite :D comentati meciul si uitati-va si la parerile altor persoane de pe site

Răspuns Câştigător
| sWeety3 a răspuns:

Slab...neau batut cu 2-1 parca...suntem slabi.apropo.numai U:Xfunda pliz sa am 3big grin

1 răspuns:
| Imtheoneinvented0 a răspuns:

De nu era Marica/Rusine de noi era/Si asa suntem ratati/Ne-au batut niste rahati/Mutule tu esti de vina/Ca ai luat sibutramina/Fugeai ca o domnisoara/Si ratai cu poarta goala