| devine a întrebat:

Ce parere aveti despre noii "candidati" la presedentie? http://perspective.tsapro.ro

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HAhahahahha geniaaaaaaaaaaaal ma rup de ras... foarte tare! bravoos

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Chiar m-am amuzat.laughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Halal " candidati ".

| ady2607 a răspuns:

Apel catre natiune:nu votati basescu... orice altceva...va implor

| uzzi92 a răspuns:

Da... ar fi bine sa nu mai candideze toti comunistii si toti fostii securisti... toti parvenitii tin discursuri pe la Tv despre cat de bine near fi sub conducerea lor oh go on... cand vor ajunge cei tineri sa conduca tara atunci poate ne va fi mai bine...

| nicko a răspuns:

Ar fi super sa nu avem numai mosi...ar tb sa incerkm poate tinerii... o sa aiba oki si pentru tara nu numai pentru eiwinkingwinking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Campanie electorala, cauta-ma in alta parte, haios "))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai hoti, cioooolanuuuuuu

| claudia11 a răspuns:

Fara cuvinte! Aceiasi vechii, anticii si de-demult!