| maduts a întrebat:

Ce parere aveti despre scriitoarea Sandra Brown?

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Este una dintre scriitoarele mele preferate dar nu prea se gasesc cartile ei in Romania din pacate si nici nu cred ca este cunoscuta pe la noi...Pacat! sad Mare pacat...
Bafta! :*

| maduts explică:

Panza de paianjen nu e scrisa de sandra brown si in plus eu am gasit multe carti scrise de ea tongue

| alwaysStyles a răspuns:

E o scriitoarede exceptie imi place mai ales panza de paianjen si portocale in zapada

| mysterious a răspuns:

Am o parere foarte buna despre aceasta scriitoare nord-americană. Modul ei de a scrie este unul foarte captivant. Cert este ca are foarte multa imaginatie, facand cititorul sa urmareasca cursul povestii pana la capat.Cartile mele preferate scrise de aceasta sunt "Provocarea" si "Fanta C".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contactatzi-ma la id: neboonika_ta pentru cei ce au cartile ei in format electronic.va rog mult :*

| Ionutz_9547 a răspuns:

Panza de paianjen este scrisa de Sandra Brown domnisoara.