| Girl1234566547 a întrebat:

Ce parere aveti despre toata nebunia asta cu sfarsitul lumii...cum ca ar veni in 2012?tongue... voi chiar credeti ca este adevarat? hmm am asa o oarecare teama. O zi minunata!

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Si tu?!
Sfarsitul lumii o sa-l aducem noi, oamenii. Din cauza ca nu avem grija de planeta noastra.

10 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

In fiecare zi se pune aceeasi intrebare si in raspunsuri n-am intalnit o persoana inspaimantata de eveniment.Nimeni nu crede cu adevarat in asa ceva. Daca ar crede cineva, alta i-ar fi conduita.

| Razvan a răspuns:

Sa-ti fie teama de ce?
Nimeni nu stie ce va fi.Si e mai bine asawinking

| viatadecacatt a răspuns:

Eu nu cred ca este adevarat, se zicea ca e sfarsitul lumii din 2000 imi spunea mama ca se agita lumea ca vine sfarsitul lumii in 2000! Si uite ca nu a venit.si au mai zis ei odata ca o sa fie sfarsitul lumii in 2006 parca, eu nu prea cred ca este adevarat.si daca ar fi, macar murim toti si gata ca si asa e viata asta grea

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Si crezi ca daca te temi ai o sansa in plus sa scapi? Stai linistita ca nu stie nimeni ce va fi, sunt doar agitatori.

| Zambet a răspuns:

Porcarie totalawinking

| anonymus12345 a răspuns:

Nu cred.Murim cand ne este scris.Este o porcarie inventata de niste mayasi(am scris bine?) laughing. E adevarat ca polii se vor schimba. Dar nu cred canepotii sau copii mei vor avea ochi de pisica laughing. Asta e parerea mea.La revedere! :-H

| Katalynutza99 a răspuns:

Nu cred. odata au zis ca va fi in 1998 si na fos.asta insdemna ca nu va fi nici de acum inainte.doar dumnezeu stie cand va fi

| gabutzu a răspuns:

Am vazut si filmul dar nu cred ca este adevarat.Se va intampla probabil ceva in 2012 dar nu sfarsitul lumiiwinking

| cristiano_6675 a răspuns:

Nu...
Uita-te mai bine lasadTPU)/categorii/filosofie si stiinta/si acolo sunt asa raspunsuri mai din plin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.am auzit.se spune ca in iarna din 2012 va ingheta totul. dar nu cred...ma rog.am 11 ani si nu vreau sa mor!