| ZąÑyKąąą a întrebat:

Credeti in Sfarsitul Lumii? Va fi in 2012? big grin Voi c parere aveti :*?

Răspuns Câştigător
| dyannee a răspuns:

Sigur ca nu! Doar tampenii.Nimeni nu stie cu certitudine cand va avea loc un eveniment atat de important pentru omenire.Singurul lucru straniu care se va petrece in acel an, am auzit ca va fi alinierea planetelor.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cred intr-un singur eveniment:in moartea mea.Sunt atat de egoista ca ma doare in cot de moartea altoraoh go on
Daca va veni, sunt pregatita.Doar atat cer, sa nu fie ceva cu apa, tsunami sau chestii pentru ca s-ar putea sa fac un atac de panica inainte sa ma inec si cand mi-ar gasi corpul viitorii pamanteni s-ar putea sa ma clasifice drept monstruthinking

| Zenithf a răspuns:

Daca Domnul nostru le zicea ucenicilor ca nici El nu stie cand va fi, atunci de ce crezi tu ca noi am putea sti asta? Oricum, venirea Lui este un lucru bun, de asteptat, iar Apocalipsa inseamna de fapt "vestea cea buna".
Domnul fie cu tine.

| xxCupcakExx a răspuns:

Eu nu stiu ce sa credhappysper ca nu va veni sfarsitul lumii in 2012.

| Pinkyyy;x a răspuns:

Nuwinking numai Dumnezeu ne hotaraste soarta si nuamai El stie ce va fi si cum va fihappy. Asa s. a spus si in 2000 si nu a fost nimic oh go on.