| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Sincer eu cred in chestiile astea pentru ca mi-a fost dat sa vad si eu cu ochii mei...intr-adevar mi-a fost putin mai mult frica... dar am stat calm in loc si am urmarit ce se intampla...am o curiozitate de neimaginat... pot sa vad orice din curiozitate big grin

10 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Fake.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu cred in asa ceva

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Jesus... mi s-a facut pielea de gaina laughing

| daniDeeDee a răspuns:

Cine m-a pus sa ma uit? crying

| hândel a răspuns:

Cat de prost poate cineva sa fie, pentru. a crede asa magarii? S-au chinuit saracii amatori asa mult sa faca cadrele ale "socante" incat le-au scapat defectele trase pe camera, jalnic! Se mai si lauda ca nu-s editate, cand ar fi trebuit s-o faca, sa elimine erorile din farsele lor.

| Swany a răspuns:

Mi`e fricaaaaaaa crying

laughing

| Swany a răspuns:

Daca chiar ar exista fantome, spirite si demoni oh go on
Ei de unde stiau unde sa filmeze si cand?
Chiar crezi ca vine acum fantoma la tine in casa si iti muta mobila, iti darama toate tablourile si bla bla oh go on
Crezi ca nu exista niste trucuri pentru a face asa ceva?straight face
Sincera sa fiu.am si eu pielea de gaina dar gandeste'te oh go on

| NoName0011 a răspuns:

Ce parere am...cum de or filmat ei chiar in momentul acelaoh go on sau de unde stiau ca chiar acolo se va intamplawinking

| ubitzika a răspuns:

Unele sunt infricosatoare:-ss dar... totusi stiintza asta a evoluat atat de mult incat nu mai e nimic real nu cred ca sunt adevarate fantome strigoi spirite... nu exista sau daca totusi exista nu se vad in oginda sau in filmarile pe care l eau facut acei oamneni tongue stai calma nu exista asa ceva:X:X:X:X

| cristina21 a răspuns:

Sincer eu nu cred in asa ceva...de exemplu cum au filmat cei care mergeau cu masina fantoma...demonul sau spiritul ce tot se zice ca sunt exact cand trecea strada? de unde stiau cei din masina ca atunci va trece pe acolo? cum iti poti explica asta? astea sunt doar inventii ale oamenilor cu putere pentru a tine mintea omului de rand ocupata si pentru a starni frica...