| anonim_4396 a întrebat:

Ce posturi de radio ascultati?

16 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Nu prea ascult posturi de radio, insa imi place Europa FM.

| aniriiiiii a răspuns:

Kiss fm, Zu si romatic Fm love struck

| Karinakari99 a răspuns:

Kiss FM şi uneori Pro FM.

| IuliaMihaella a răspuns:

Radio 21, radio profm si Kiss Fm.happy

| Lex169 a răspuns:

Zu; ProFm; RadioBrailaDanceFm; Hip-HopFm

| cromartie a răspuns:

Cele mai bune. http://all-in1.ro/

| DmXTeCkTrYs a răspuns:

Radio ZU, Kiss fm

| Chriistiinex a răspuns:

Eu in general ascult kiss fm si zu.dar daca ar fi si TPU FM l'as asculta cu pplacerelaughingbig grin

| justsmk a răspuns:

Sincer, cel mai mult ascult Magic FM. Au toate genurile de melodii, au horoscopul dimineata mereu cand merg la scoala cu masina laughing si nu se repeta des.
Mai ascult si :

KISS FM; Dupa parerea mea, are aceleasi melodii pe care le repeta mereu si e enervant. Il ascult pentru ca e cateodata amuzant cu carcotasii si pentru ca totusi sunt melodii din astea noi si faine.
Radio 21 - Il ascult cand nu gasesc nimic pe magic sau kiss.

Cand am nevoie de stiri IA'SI FM. logic sunt din Iasi.

| biliuzz a răspuns:

Sighet fm(sunt din sighet) sau ZU

| NuclearAssault a răspuns:

Rock fm si city fm

| Cristian0884df11 a răspuns:

Pai cel mai des Radio 21 sau acum e Virgin radiolaughing si mai rar Digi FM

| AoBo a răspuns:

Radio Romania actualitati, radio Romania cultural si romanticFM

| deeutsss a răspuns:

Cea mai buna muzica se asculta la Kiss FM! laughing

| masaintrebari a răspuns:

Eu ascult RADIO CUIBUL LUPILOR ALBI cel mai greu de ascultat http://radiocuibul.ucoz.site/

| elele a răspuns:

Pai radio zu radio pro fm e beton si radio tecuci uneori da... asculta radiouri bune radio zu sau radio profm