| Saiko10 a întrebat:

Ce pot face cu 1 euro pe net sa ma distrez? happy

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Intri pe HumbleBundle si iti tier 1 la un bundle cu jocuri, software, etc.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te abonezi la influencere pe only fans.

| mentholinks a răspuns:

Nimic.

| Alverto a răspuns:

Mai nimic
Poate găsești arome ciudate de diferite dulciuri și îți comanzi big grin

| Sophieka a răspuns:

Buna,

Daca doresti o "distractie altfel" 1 euro ii poti dona pe un site care sprijina oameni nevoiasi / animale nevoiase.
Sau dona unui blogger / vlogger pe care il urmaresti. Sau ii poti pastra in contul tau bancar si sa ii aduni, si te vei distra zilnic privindu-i acolo laughing.

Altfel de distractie ar mai fi, stiu ca exista doar ca am uitat care sunt, site-urile in care iti poti face abonament per o luna pentru a face parte din site-ul respectiv si a citii / viziona informatiile care sunt acolo. ( in cazul meu de dezvoltare personala)

In cazul in care vrei o distractie mai "mitocaneasca", nu stiu daca poti paria doar 1 euro la pacanele online sau pariuri.

Distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Distractiile sunt gratis, poate server de Minecraft cu 512MB RAM timp de o luna.

| Saiko10 explică (pentru Wr3nch):

In sfarsit ceva bun happy