| andrada100 a întrebat:

Ce poti face cand esti plictisit acasa?

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Teme laughing sa citesti, sa te joc pe pc sau pe net, sa modifici poze, sa te uiti la filme sau seriale, sa asculti muzica, sa faci ordine prin casa sau in dulap, sa iti pictezi unghiile, sa suni prietenii cu care nu ai vorbit demult sau rudele, sa dai smsuri, sa citesti reviste, sa prepari un desert.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Cand esti plictisit acasa, ti-as sugera sa faci urmatoarele lucruri:
1.SA NU MAI POSTEZI IN CATEGORIA GRESITA
2.SA NU MAI PUI INTREBARI INTELIGENTE
3.Pai..de la aruncatul pe geam pana la strangulat!

| Bizzle a răspuns:

Hey.
1.Fa-ti un sanvis [scuze daca n-am scris corect] ciudat cu multe chestii interesante.
2.Fa-ti poze noi
3. Uita-te la un film
4.Cauta chestii prin casa
5. Uita-te la poze cu tine de cand erai mic
6.Asculta muzica in casti
7.Deseneaza ceva :))
8.Cauta niste chestii interesante care sa te fascineze [eu am citit despre 2Pac si mi s-a parut interesant [http://ro.wikipedia.org/wiki/Tupac_Shakur] ]
9. Vorbeste cu prietenii prin SMS
10.Iesi la un suc, o plimbare in oras
Succes!

| alex500 a răspuns:

Tv,citeste o cartelaughing

| 123456_9946 a răspuns:

Citit,uitat la TV, ascultat muzica, sa te joci pe PC