| Addaa a întrebat:

Ce poti face in timpul liber ca sa nu te plictisesti cand esti singur acasa?

14 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Citeste, asculta muzica, intra pe TPU

| MisterKat a răspuns:

TPU.ro,asculti muzica, te uit pe www.youtube.com :)

| alexdop21 a răspuns:

Pentru toti cei care se plictisesc acasa, fratilor luati-va Wii, asa pateam si eu acasa, ma plicitiseam ca la balamuc, dar mi-am luat Wii si e tare tare, in plus mai stai pe TPU, mess, alea alea i-ati un joc gen sims sau orice miniclip.com! gasesti tu ceva daca nu iti place Wii-ul

Răspuns utilizator avertizat
| Encore a răspuns:

Dap TPU, youtube, mess, instaleaza ti jocuri, counter-strike, warcraft sunt multe, www.miniclip.ro

| bonny a răspuns:

Fa si u ce fac fetele[banuiesk ca esti fata] manichiura, vb la tel, iesi pe afara, te uiti la tv, youtube, hi5, piczo...TPUlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai pe TPU tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te joci pe calc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm.nu stiu. te duci si te plimbi cu prietenul sau prietenii tai.sau ...dormi...sau.te joci pe calculator.:dbig grinbig grinD:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac sport si incerc sa reflectez intens la ceea ce inseamna sa fiu un om mai bun prin a ma auto analiza! insa poti face si pantomima...strambate in fata ogliziitongue!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cind te plictisesti te poti spala pe dinti trece timpul mai repedee, de exemplu descarci un joc de pe internet si nu ai rabdare sa astepti

| ioana_9748 a răspuns:

Pai poti fake curatenie

| nonni a răspuns:

Citeste o carte, gateste ceva, reorganizeaza-ti dulapul...

| Mihaeelllaa a răspuns:

Te dai ca kapu de peretii...

tongue
pai eu cand sunt singura. acasa. ascult muzica. vorbesc la telefon. ma uit la yv etc etc /
tonguehappy