| TheOne19 a întrebat:

Ce poti faci in vacanta de vara intr-o tara straina cu niste prieteni?(suntem cazati la hotel si avem acolo piscine dar ne putem plimba si prin imprejurimi) cat mai multe idei multumesc anticipat

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Avand internet, in primul rand intrii pe google si cauti punctele de atractie din tara/orasul in care esti, activitati sunt daca stii unde sa cauti. Fara sa am habar in ce tara esti, e imposibil sa iti dau vreo idee. happy