| micutsaa a întrebat:

Ce premiu ati luat? Ati asteptat de mult vacanta mare?

4 răspunsuri:
| Andreea6031 a răspuns:

Premiul 1. Si da, am asteptat vacanta mare de cand a inceput scoala laughing, insa in ultimul timp nu am mai avut deloc rabdare stiind ca se apropie.

| Maria002 a răspuns:

Premiu 2:X:X:XPlus cadou

| loliiizza a răspuns:

Am luat premiu` de excelenta, avand media generala 10 si inca vreo` 4 diplome. Da, intr-un fel am asteptat vacanta, dar altfel imi pare rau ca nu mai sunt la scoala cu colegii...

| FallenDude a răspuns:

Poi am luat premiul trei media 9.83.si sunt multumit de mine pentru ca nu invat pentru premiu ci pentru a invata lucruri noi si utile happy si da am asteptat vacanta mare dar mai am saptamana vitoare examenewinking